Forum klanu Hattrick

Forum kalnu Hattrick


#1 2007-12-02 00:26:44

Aur

Admin =]

Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 20
Punktów :   

Zasady według jakich gramy

Na początek chciał bym aby każdy wypisał swoje pomysły co do zasad, a później ten chaos jakoś ogarnę i sklecę z tego kilka spójnych punktów =P
(pomysły typu co dziennie oddajcie mi (czyjś nick) hołd i 1kkk odpadają z góry chyba, że tyczą się mnie =P)
Sam się wypowiem na końcu lub w trakcie jak coś mnie zainteresuje =] GL


Nie szukaj przyczyny, szukaj wyjścia...

Offline

 

#2 2007-12-12 00:29:00

ceDeK

V.I.P.

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

1. wszelkie niepotrzebne matsy wrzucac do CWH
2. admin ma zawsze racje
3. jesli zdazy sie, ze admin nie ma racji patrz punkt 2
4. ..............

Offline

 

#3 2007-12-12 08:33:08

Aur

Admin =]

Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

Mój komentarz jest taki do drugiego punktu admin (serwera) ma zawsze rację ale nie można go mylić ze mną =P


Nie szukaj przyczyny, szukaj wyjścia...

Offline

 

#4 2007-12-12 21:11:35

Mephit

Oficjalny zastępca admina

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

No jak by nie bylo CL ( clan lider ) to nie to samo co adnim... =P

A co do zasad to nie wszystkie niepotrzebne matsy wrzucamy do CWH tylko wszystkie matsy wrzucamy do CWH
a pozniej rada klanowa zdecyduje co z nimi zrobic znaczy czy z nich bedzie cos skladane czy sie je sprzeda i za kase z nich bedzie sie kupowalo potrzebne dla klanu rzeczy.
Mam nadzieje ze oczywista rzecza jest ze kolejnosc dostawania rzeczy (czyt. setow, broni, bizuterii i itp) zalezec bedzie od udzialow we wrzuconych matsach, niezbednosci danej postaci dla klanu oraz umozliwienie dalszego rozwoju (w niektorych przypadkach brak sprzetu go uniemozliwia)

Ostatnio edytowany przez Mephit (2007-12-12 21:18:26)

Offline

 

#5 2007-12-12 23:50:05

Aur

Admin =]

Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

Przyglądam się temu jak gramy i jak rozwija się nasz klan i stwierdzam, że to trochę nie tak jak być powinno... tzn. wszystko pięknie maty dajecie do CWH jest ich coraz więcej, wszyscy expią, robicie questy o które proszę... jednak... z matów które dajecie do CWH nic nie jest składane bo niema wszystkich potrzebnych, niema recek ani głównych części na wszystko... wszyscy expią owszem ale każdy w różnym tempie i powstaje coraz większa różnica w lewelach... są różne lvle i różne postacie czyli różne potrzeby nawiązując do wątku składnia rzeczy, no i coś co już widzę a mianowicie wszystko związane z jakimkolwiek craftowaniem jest na mojej głowie albo Mephita... dlatego doszedłem do wniosku, że już nie dajemy matów do CWH każdy je zbiera na własne konto to co do tej pory jest pozbierane będzie do użytku wszystkich, za to co tydzień składka bezpośrednio do Iki nie na inne postacie czy do CWH tylko do Iki 1kk adeny i raz na dwa tygodnie 1kk ancient adeny. Składki będą przeznaczone na składanie SSów dla wszystkich i jak będą łucznicy to strzał, no i na recki dla Iki żeby można było składać rzeczy taniej. Ika będzie dostępna do wszystkich jako manufaktura. Passy na Ikę mam ja, Mephit, ceDeK i dostaną je jeszcze LekO i Pentel88. Ewentualne potrzeby pieniężne czyli np. nadarzy się jakaś okazja kupienia czegoś taniej a nie macie kasy to musicie się mnie zapytać czy jest kasa na to i czy można pożyczyć kasę klanową, wszelka samowolka nie ma prawa bytu. Myślę, że spokojnie między sobą będziemy sie dogadywać kto co składa i jak można sobie pomóc. Czyli klan zamienił by się bardziej w możliwość kontaktowania się ze sobą. I jest jedna reguła tzn pomiędzy klanowiczami nie sprzedajemy możemy się wymienić pożyczać ale nie chce widzieć, że ktoś komuś coś sprzedaje!!! Myślę, że nie macie nic przeciwko takiemu pomysłowi (w ten sposób szybciej do czegoś dojdziemy =]) oczywiście wszelkie komentarze mile widziane, bo nie jestem nieomylny =]


Nie szukaj przyczyny, szukaj wyjścia...

Offline

 

#6 2007-12-17 16:25:13

PenteL

nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

No ogolnie wszystko zrozumiale tylko martwia mnie te skladki bo ja narazie nie mam takiej mozliwosci dawac tyle floty bo od kad zaczolem grac to nie przekroczylem kwoty 1kk a aktualnie mam z jakies 700k ale oczywiscie  mam zamiar sie szybko rozwijac i dostosowac sie do tego paragrafu.

Offline

 

#7 2007-12-17 23:32:02

Aur

Admin =]

Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

Spokojnie Pentel skończysz przemianę to pójdziemy razem do catów bo będę chciał wyexpić trochę Ikę to nabijesz kasę i AA a składki ruszają od przyszłego tygodnia chociaż przynajmniej część AA była by mile widziana dopóki jest mamon...


Nie szukaj przyczyny, szukaj wyjścia...

Offline

 

#8 2007-12-18 22:38:31

Sherion

nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-12-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

Musicie miec dla mnie taryfe ulgowa jak wspomnialem wczeniej nie gram w to zbyt dlugo, wielu rzeczy nie znam i nie mam tyle wolnego czasu zeby to wszystko opanowac. Postaram sie w miare moich mozliwosci dopelnic tych zalozen

Offline

 

#9 2007-12-19 15:52:14

Mephit

Oficjalny zastępca admina

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

Oczywiscie to sa zalozenia wstepne ktore beda sie zmienialy z rozwojem klanu lub raczej poszczegolnych postaci bo nie moze byc tak zeby osoba na lvlu 70+ dawala na rzecz klanu tyle samo co osoba ledwo co po 2 przemianie. Uwazam ze nie wplacenie skladki nie powinno byc obwarowane jakimikolwiek dodatkowymi "karami"  brak skladek sam w sobie spowoduje "kary" w sensie braku ssow (bo przeciez ja z Aurem nie mozemy wyposazac w nie calego klanu na swoj koszt) czy np. brak mozliwosci dofinansowania danego sprzetu tak wiec jeden za wszystkich wszyscy na jednego bo skladka powiedzialbym narazie jest minimalna a mozna za nia calkiem sporo uzyskac w momencie kiedy wszyscy sie zloza.

Offline

 

#10 2007-12-20 08:37:16

PenteL

nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

Wreszcie 2 przemiana skonczona =] SWS w klanie hehe wiec teraz z kasa to powinno pojsc z gorki a co do tych skladek to mam jeszcze takie pytanie: Na co jeszcze ta kasa bedzie wydawana (oprocz ss)??


PS: bo ja narazie ssy to sobie kupuje ale na poczatku pierwszej przemiany to dostalem zapas ssd ale sie szybko skaczyl.

Offline

 

#11 2007-12-20 10:35:09

Aur

Admin =]

Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

Powiem Ci w ten sposób za ssc płacisz średnio 40 a, a jak będziesz się składał to za ssc Cię wyjdzie około 17 a czyli możesz mieć ich ponad 2 razy więcej za tą kasę niż kupując u ludzi... drugą rzeczą na jaką pójdzie ta kasa to są recki dla Iki bo jak będziecie chcieli coś poskładać to już będzie miała to wczytane i nie będziesz za to musiał komuś płacić... trzecia rzecz to kryształy później każdy z nas ma skile które wymagają kryształów C, B lub A co też klanowo dzięki Ice będzie można załatwić taniej... oprócz tego planuję zrobić na Ice mały zapas greater healing potów i innych fiolek tak, że w razie potrzeby będą dostępne w tygodniach gdy nie ma Mammona... No i jak też mówiłem jak gotówka będzie zostawała to będzie to nasza rezerwa na zakupy np. znajdziesz sobie helm BW za 25kk a masz tylko 15kk to jak będzie to dostaniesz pożyczkę z tego, którą będziesz mógł sobie spokojnie później oddać expiąc już w nowym armorze =] ... a i gratulacje za skończenie przemiany =] Co do wypowiedzi Mephita to jeszcze nie wiem czy ma sens zróżnicowanie stawek według lvlu... wiem, że ktoś na 70+ lvl i potrzebuje więcej i może dać więcej ale to nawet jeszcze nie ruszyło czyli nie wiem na ile to wystarcza... może później coś się zmieni... a jeżeli uważacie np że macie coś zbędnego lub chcecie dać więcej to możecie to robić śmiało =P ja np zbędne rzeczy typu full dropy c-grade daje do CWH które później miele jeżeli są to rzeczy które wam się nie przydadzą =P


Nie szukaj przyczyny, szukaj wyjścia...

Offline

 

#12 2007-12-20 15:57:46

Mephit

Oficjalny zastępca admina

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

Przeczytaj cale zdanie...
Przeciez napisalem ze bedzie sie to zmienialo co znaczy ze pozniej powinien byc taki podzial bo jak narazie to ja mam 70 a pozniej to chyba juz tylko 50+ wiec rozumie sie samo przez sie ze taki ewentualny podzial nastapi pozniej... <- tzw. czytanie ze zrozumieniem matrzysto... =P

Offline

 

#13 2007-12-20 19:29:59

Aur

Admin =]

Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zasady według jakich gramy

No właśnie tylko Ty masz ponad 70 lvl czyli jak już bym to zmienił to tylko Ty byś to odczuł a jak na razie nie wiem czy to się zmieni czy nie...


Nie szukaj przyczyny, szukaj wyjścia...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gila1b.pun.pl www.yu-gi-oh.pun.pl www.guardianangels.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroja.pun.pl www.gdynia1dlo.pun.pl